Hakkımızda

Bolu ili Karacasu Beldesi, Aladağ ormanı eteğindeki otelimiz Bolu’nun meşhur ve doğal Karacasu Kaplıcaları bölgesinde yer almakta olup şehir merkezine 5km uzaklıktadır. Odalarımız orman manzaralı olup tüm odalarda banyo, wc, led tv, sıcak su, telefon, wireless , minibar , saç kurutma makinası ve elbise dolabı mevcuttur. Çam kokulu temiz havası, 5 ayrı bloktan oluşan 3 katlı farklı mimari yapısı, 40 odası , otopark, 120 kişilik restaurant, TV’li dinlenme ve eğlenme salonu ve güler yüzlü samimi personeli ile siz müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk ve kıvanç duyarız.

1999 yılında hizmete başlayan otelimiz aile işletmesi olup , 2014 yılından itibaren Yıldızhan ÖZCAN tarafından işletilmektedir. İşletmeyi devraldıktan sonra otelde yenileme çalışmalarının yanı sıra otele termal su alınmasıyla ilgili çalışmalar neticesinde otelimizde 4 adet özel banyo ( kaplıca suyu ) yapılmış , geniş oda sayımız 15 ‘ e çıkartılmıştır.

Otelimizde kaplıca suyunun hiçbir işleme tabi tutulmadan en doğal haliyle kullanıma sunulmaktadır . Bu sayede sağlık amacıyla kaplıca suyumuzdan yararlanmak isteyen hastalar için doğallığını kaybetmemiş termal su kullanımı imkanı sağlanmaktadır.